1968 Yılında, Türkiye’nin köklü ve öncü inşaat firmaları arasında yer almak üzere Ankara’da faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, bugün inşaat sektöründe güçlü ve lider bir marka olarak konumlanmıştır. Şirketimizin temelleri, Kaan Eyüboğlu’nun babası Sefer Eyüboğlu’nun Ankara Esat, Ayrancı ve Çevre Semtlerinde müteahhitliğe başlaması ile kurduğu aile şirketinin üzerinde yükselmiştir. Geçen zaman içerisinde yaşama kattığı güvenilir yapılar ile Ankara’ya yeni bir ışık ve çevre kazandıran şirketimiz, Özgün, nefes alan ve Çağdaş tasarımlarla öne çıkan yeni bir yaşam kültürü oluşturmuştur. Bundan sonrası için ise hedefimiz 50 yıla yakın zamandır sürdürdüğümüz faliyetlerimizi geliştirmek, toplumsal hayata ve faydaya sunduğumuz katkıyı büyütmek ve yeni bir şehirleşme anlayışı yerleştirilmesine liderlik etmektir.

Misyon

Sürdürdüğümüz faliyetlerimizi geliştirmek, toplumsal hayata ve faydaya sunduğumuz katkıyı büyütmek ve yeni bir şehirleşme anlayışı yerleştirilmesine liderlik etmektir.

Vizyon

İnşaat sektöründe güçlü ve lider bir marka olarak konumlanmaktır.

Free HTML5 Bootstrap Template

Seçkin Markalar

Firmamız Projelerinde Vitra, Artema Şerifoğlu Parke, Villeroy, Boch, Ankara Çelik Kapı, Siemens Ankastre, Mopa Mutfak gibi sektörümüzün seçkin markaları ile çalışmaktadır

Free HTML5 Bootstrap Template

En İyi Mimari

Firmamız proje mimari çalışmalarında Vista Mimarlık, Hatırlı Mimarlık, Ven Mimarlık şirketleri ile çalışmıştır.

Free HTML5 Bootstrap Template

Elit Yaşam Alanları

Firmamız başkentimizin en gözde Çayyolu Yaşamkent lokasyonunda hayata kattığı projeleri ile lüks ve elit yaşam alanları oluşturmuştur ve oluşturmaya da devam etmektedir.